Proč doručovat písemnosti jednoduše, když to jde složitě? Nerozumí Výbor SVJ psanému textu?

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je společné otevřené moderované diskuzní téma ke třem článkům projektu DuchDoby.CZ s názvy Proč doručovat písemnosti jednoduše, když to jde složitě? Nerozumí Výbor SVJ psanému textu?, Výměny funkčních oken, zdlouhavá a předražená oprava přístupů do vchodů, arogance a egoismus členů Výboru SVJ? a „To se ptají u Vás? Jak to můžete vědět? Jaký máte mandát?” Na toto se „anonymizovaně” ptají z Výboru SVJ, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.

Diskuze pod články na webu byla vzhledem ke stáří článků a/nebo v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět

Zpět na „Volné diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“