[ČNTV2 4] Zpověď pamětníka Rudolfa Sůkupa aneb znáte skutečnosti roku 1948?

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k pořadu Jiného média CZ (JineMedium.CZ) [ČNTV2 4] Zpověď pamětníka Rudolfa Sůkupa aneb znáte skutečnosti roku 1948?, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat.

Podmíněná verze videa na YouTube s informacemi v popisku ► https://youtu.be/Wv_SuJZQnOI
Záloha a/nebo celé video s informacemi v popisku ► https://odysee.com/@JineMedium.CZ:5/cntv2-4
 
Anotace pořadu
 
# Znáte skutečnosti roku 1948? / # Srovnání předčasného a současného režimu / # Opakování dějin aneb komunističtí a/nebo fašističtí udavači a kolaboranti? / # Lidové milice / # Podvodný převrat '89 / # Jak to bylo s Mašíny? / # Jak to bylo s Gottwaldem? / # Nacisté, komunisté, a/nebo kapitalisté? Záleží na tom? / # Likvidace nepohodlných osob (zkorumpovanou?) justicí / # Měna / # Bankovnictví a monetární systém / # Kdo nemakal a kradl za komunistů, nebude jiný ani v současnosti, ale už úplně na jiné úrovni / # Úroveň vzdělávání v minulosti a dnes / # Úskalí úrokového, resp. monetárního systému / # Úmyslné drancování přírodních zdrojů a znečišťování životního prostředí / # Rozkrádání společného spoluvlastnictví / # Neudržitelnost práce v souvislosti s bezdomovectvím.
 
Pokud budete mít k účastníkům pořadu, tématům pořadu, anebo autorům pořadu věcné dotazy, můžete je pokládat formou odpovědi na toto diskuzní téma zde a my se vynasnažíme Vám obstarat jejich reakce (účastníky za Vás kontaktujeme). Dovoluji si nicméně podotknout, že ačkoli své dotazy můžete pokládat, odpovězení na ně může trvat déle a obecně je nenárokovatelné! Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 31.05.2021, 14:15, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Standardizace obsahu tématu.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy účastníkům jednotlivých konkrétních publikovaných pořadů“