Chlastenec hrdina, který bude v MHD jezdit úmyslně bez respirátoru, dostane přes rypák!

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k článku projektu DuchDoby.CZ s názvem Chlastenec hrdina, který bude v MHD jezdit úmyslně bez respirátoru, dostane přes rypák!, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.

Diskuze pod článkem na webu byla vzhledem ke stáří článku a/nebo v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Sleduju ty skupiny, je to samá nemyslící opice. Nejvíc z nich svalnaté holé palice s čokly. Zvládnou jenom nadpis, ev. podnadpis. A obrázky samozřejmě. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

Já se královski pobavYl. Svobodaaaaa!!!!
Odpovědět

Zpět na „Volné diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“