[ČNTV2 5] Denisa Rohanová a Jan Brezáni: Dvojí výklad exekučního práva

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k pořadu Jiného média CZ (JineMedium.CZ) [ČNTV2 5] Denisa Rohanová a Jan Brezáni: Dvojí výklad exekučního práva, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat.

Podmíněná verze videa na YouTube s informacemi v popisku ► https://youtu.be/jgtgR5M6y08
Záloha a/nebo celé video s informacemi v popisku ► https://odysee.com/@JineMedium.CZ:5/cntv2-5
 
Související zdroje
 
Případ pana Jaroslava Nováka: https://youtu.be/IQ0jxh1uk-c

Demonstrace na obranu vlasti, míru, pravdy a spravedlnosti 08.05.2017 v Praze na Letné: https://youtu.be/1R6cQEQge6Q

Cena pro Tomáše Ortela byla odměněna exekucí: https://www.duchdoby.cz/?p=15011
 
Pokud budete mít k účastníkům pořadu, tématům pořadu, anebo autorům pořadu věcné dotazy, můžete je pokládat formou odpovědi na toto diskuzní téma zde a my se vynasnažíme Vám obstarat jejich reakce (účastníky za Vás kontaktujeme). Dovoluji si nicméně podotknout, že ačkoli své dotazy můžete pokládat, odpovězení na ně může trvat déle a obecně je nenárokovatelné! Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 31.05.2021, 14:16, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Standardizace obsahu tématu.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Dobrý den paní Rohanová. Jaká je vaše úloha v asociaci? Mám to chápat tak že když mám exekuci tak mně pomůžete nebo poradíte, anebo i budete zastupovat? Jak jste financovaní a jakou máte motivaci pomáhat lidem? Z čeho vás lidi v exekuci zaplatí?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Denisa Rohanová
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Denisa Rohanová »

Dobré ráno,jsem prezidentkou asociace.Pokud jste v exekuci,tak Vám opravdu poradíme,nebo se o to alespoň budeme snažit.Co se týká zastupování,tak máme dohodu s AK,která pro naše členy vede složitější spory před soudy vyšších instancí a to bez nákladů pro povinného.Celý provoz asociace je financován z členských příspěvků a hlavně každým členem vedení.Služby asociace jsou zdarma.A co se motivace týká...již roky se snažíme lidem v exekuci pomáhat a proč? Protože lidé mají lidem pomáhat a všichni z nás si nějakým exekučním zvěrstvem prošel.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Děkuji za odpovědi. :-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Odpovědět

Zpět na „Dotazy účastníkům jednotlivých konkrétních publikovaných pořadů“