[ČNTV2 1] Exekuce, nebo vloupání, loupežné přepadení a únos pana Jaroslava Nováka?

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k pořadu Jiného média CZ (JineMedium.CZ) Exekuce, nebo loupežné přepadení s únosem pana Jaroslava Nováka?, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat.

Podmíněná verze videa na YouTube s informacemi v popisku ► https://youtu.be/IQ0jxh1uk-c
Záloha a/nebo celé video s informacemi v popisku ► https://odysee.com/@JineMedium.CZ:5/cntv2-1
 
Anotace pořadu
 
Do jaké míry byl podle televize Prima zásah velmi akční? Skutečně se ve svém bytě zabarikádoval jeden z nájemníků, přičemž vyhrožoval, že začne střílet? Hovoří televize Prima v této věci pravdu, nebo si, jak to bývá v mainstreamových médiích zvykem, příběh přibarvuje, aby to vypadalo dramaticky a bylo se nač dívat? Totiž podle námi získané verze televize Prima v této věci lhala.

Na otázku, zda Vám vyhovuje takové zpravodajství, a především zda je vůbec správné se uvedeným způsobem k občanům chovat, si odpovězte sami po zhlédnutí rozhovoru přímo s podle naší verze poškozeným panem Jaroslavem Novákem a jeho právním zástupcem JUDr. Bc. Norbertem Naxerou na novém druhém kanále České nezávislé televize.


Související téma

[ČNTV2 6] Podle odvolacího soudu byla exekuce pana Jaroslava Nováka nezákonná
 
Pokud budete mít k účastníkům pořadu, tématům pořadu, anebo autorům pořadu věcné dotazy, můžete je pokládat formou odpovědi na toto diskuzní téma zde a my se vynasnažíme Vám obstarat jejich reakce (účastníky za Vás kontaktujeme). Dovoluji si nicméně podotknout, že ačkoli své dotazy můžete pokládat, odpovězení na ně může trvat déle a obecně je nenárokovatelné! Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 31.05.2021, 14:15, celkem upraveno 6 x.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy účastníkům jednotlivých konkrétních publikovaných pořadů“