Neoprávněný výběr poplatků gynekologiemi GYNIVAN s.r.o. a Prague Womens Health Center s.r.o.

Máte příběh, o který byste se rádi podělili a pomohli tím nejen sobě, ale rovněž společnosti? Pokud máte důkazy a nebojíte se jmenovat jednotlivý zdravotnický personál, nabízíme Vám pro Vaše publikace tento prostor.

Moderátor: Martin Mojmír

Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Včera se na mě obrátila redaktorka z MF DNES, co má o, mimo jiné, naše téma zájem. Při rozhovoru však vyplynulo, že se nejednalo o investigativní zájem, nýbrž zájem o spíše kontroverzní senzaci. Redaktorka mě občas tlačila do takových reakcí na její dotazy, které si přála a za pro ni správnou odpověď mě „chválila”. Při řešení věci zároveň redaktorka vykazovala znaky systémového omezení typu „tohle nejde, nepůjde, není možné, nemůže jít, nemůžete” atp., jakoby snad vůbec nechtěla pomoci nebo naopak sama byla bezradná. Redaktorce jsem tedy svým způsobem vypomohl k senzaci pro její bulvár a my v rámci naší iniciativy pokračujeme nadále v řešení relevantním. Jako důkaz evidujeme záznam celého telefonního hovoru.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Osobní příběhy / recenze“