Datum vzniku: 23. 6. 2026 14:03
1. Nefunkční odkaz příchozího e-mailu na aktivaci tarifu NEO+ Zlatý s příplatkem 50 Kč...
2. Neprofesionální chování péčařky s iniciály V. K. tázající se zkz na službu pro manželku, milenku, přítele...
2. Neprofesionální chování péčařky s iniciály V. K. tázající se zkz na službu pro manželku, milenku, přítele...
Poměrně nový zákazník O2 mi volal znepokojen jednak nefunkčností odkazu, jímž jej měli lákat na vylepšení tarifu za pouze 50 Kč příplatek, který ale nefungoval, kdy při hovoru s paní V. K. mu mělo být sděleno, že ano, ale ne za příplatek 50 Kč, nýbrž 200 Kč, tedy šlo o klamavou reklamu. Paní V. K. dále pána zpovídala, zda nechce něco dalšího např. pro manželku, milenku nebo přítele, což zákazníka dle jeho slov zvedlo ze židle. Vyslovil přání, abych jej převedl k Vodafonu.
Podal jsem jménem pana S. stížnost a zároveň mu musel zajistit službu v O2 tak, aby k Vodafone neodešel. Trval však na odpovědi na stížnost. Zákazníka jsem zachránil, nicméně dovolím si sdělit, že narážet v hovorech na zákazníkovy manželky, milenky či (homosexuální nebo jiné) přátele určitě není vhodné.
Po třech dnech mi s omluvou reakcí volala specialistka na reklamace paní Juchelková, která na to zaslala i následující mail:
Kateřina Juchelková napsal:Vážený pane Böhme,
obdrželi jsme Vaši stížnost č. O7U9U73L na jednání našeho konzultanta, týkající se osobních poznámek.
Telefonicky se nám nepodařilo Vás zastihnout.
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ke hovoru s naší zaměstnankyní. Podobné poznámky a narážky během hovoru nejsou v souladu se standardy chování zaměstnanců O2
Máme zájem na tom, aby každý zaměstnanec naší společnosti či zástupce smluvního partnera byl skutečným profesionálem, zaměřeným na potřeby a přání našich zákazníků a poskytoval přesné a srozumitelné informace.
Za Váš podnět ohledně jednání našeho zaměstnance a omlouváme se za neprofesionální chování kolegyně. Na základě šetření Vámi podané stížnosti jsme učinili opatření v souladu s našimi interními předpisy a zajistili vyvození odpovědnosti.
Je pro nás důležité, aby se každý zákazník cítil váženě a spravedlivě ošetřen, a proto mě zpráva o Vaší zkušenosti mrzí. Chci Vás ujistit, že Vaše stížnost je pro nás velmi důležitá a že jsme již zahájili důkladné šetření, aby bylo zajištěno, že se podobné situace v budoucnu nebudou opakovat.
Děkujeme Vám za to, že jste nám tuto záležitost oznámili. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám neustále zlepšovat kvalitu našich služeb a péči o zákazníky. Prosím, přijměte naše upřímné omluvy a věřte, že uděláme vše pro to, aby byla Vaše důvěra v naši společnost obnovena.
Vážený pane Böhme, děkujeme Vám, že jsme mohli být seznámeni s Vaší zákaznickou zkušeností. Zpětná vazba od zákazníků naší společnosti nám umožňuje neustále zkvalitňovat zákaznický servis.
S pozdravem
Kateřina Juchelková
Specialista pro reklamace
O2 Czech Republic a.s.
Tuto jsem předal zákazníkovi, jenže ten paní Juchelkové omluvu neuvěřil. Zde je zákazníka částečně anonymizovaný z několika vzkazů pospojovaný vzkaz:
Mé vyjádření k věci bude během několika okamžiků následovat.