MUDr. Ivan Stoyka (IP Beauty - gynekologie Kladno) / arogance, pochybení, poškozování zdraví

Základní informace o FB skupině Podpoříte mne v osvětě? včetně prostoru pro zadávání relevantních dotazů, které myslíte vážně, přičemž se zavazujete po jejich zodpovězení svoji věc dotáhnout do konce.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Když se MUDr. Ivan Stoyka omluví, ale nemyslí to vážně

Ve FB skupině Podpoříte mne v osvětě? Petra Landa Langová sdílela neupřímnou omluvu MUDr. Ivana Stoyky za svoji odbytou práci.

Obrázek

Na MUDr. Ivana Stoyku z IP BEAUTY - gynekologie Kladno byla podána stížnost ve smyslu odbyté diagnostiky zdravotního problému miminka anonymizovanou poškozenou maminkou, na kterou si nicméně doktor jistě vzpomene. Ačkoli se MUDr. Ivan Stoyka písemně omluvil za svůj neprofesionální a nevstřícný přístup, nenapravil se. Píše totiž stylem, z nějž je zřejmé, že byl k omluvě donucen vedením, resp. že omluvu nemyslí upřímně. Princip věci spočívá ve sdělení, že „výsledek nemusel být jednoznačný”. Nejedná se ve skutečnosti o omluvu, nýbrž výmluvu pro obhajobu odbytí své práce, svého nezájmu. S Petrou jsme se k věci vyjádřili rovněž v diskuzi pod statusem. Z věci předpokládáme, že výsledek byl špatný, načež se doktoru nechtělo jej jakkoli řešit.

Co si o tom myslíte Vy? Také se domníváte, že takové zakončení není důstojné, anebo to považujete za dostatečné / v pořádku s tím, že přeháníme? Znáte MUDr. Ivana Stoyku z IP BEAUTY - gynekologie Kladno? Jaké s ním máte své zkušenosti?
 
 
MUDr. Ivan Stoyka na gynekologiekladno.cz

Obrázek
 
 
MUDr. Ivan Stoyka na hodnotících serverech

MUDr. Ivana Stoyku jsme nenašli na žádném hodnotícím serveru (např. ZnámýLékař.cz). Pokud Vy někde ano, budeme rádi za doplnění.
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

MUDr. Ivan Stoyka dělá problémy evidentně pravidelně a více lidem. Je na něj podána hromadná stížnost.
Petra Landa Langová píše:Momentálně je na něj hromadná stížnost na ČLK ohledně Hamiltonova hmatu bez souhlasu a ponižování žen.

Další stížnost na něj je z důvodu, že bez souhlasu odebral biologický materiál ženě před porodem a odeslal na toxikologii. Pak ženu ponižoval, že bere drogy, vysmíval se jí. Na oddělení se na ní koukalo, jak zdravotníci umí……….. Dítě jí bylo po porodu odebráno, protože je údajně feťačka. Ovšem kontrolní testy z Vojenské nemocnice zcela negativní. Za toto ponížení se ani neomluvil. Rakovník vystavil propouštěcí zprávu s tím, že užívá drogy v těhotenství. Řešit to musel Primář Poláček opravnou propouštěcí zprávou.

Samozřejmě vím mnohem více, ale to již nemohu veřejně nyní sdělovat. Probíhá další trestní oznámení, atp.

V Rakovníku ho mají plné zuby a tak hostuje i na KLADNĚ. Takže pozor, můžete ho potkat na Kladně. Fotografii přikládám.
Další info doplním, až budu moci, po konci vyšetřování.
Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Informace & podatelna“