T-Mobile NextU nyní jen s retencí 30 %. Alternativa?

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

😖 T-Mobile minulý týden snížil možnost sjednání retenční slevy pro nové retence u tarifů pro mladé NextU z 50 na pouze 30 %, čímž se tyto tarify staly nezajímavými a vyplatí se mnohem více nyní O2 a to i bez cashbacku Air Bank. Konkrétně nové retence jsou:

T-Mobile NextU 12 GB za 347 Kč měsíčně (alternativa O2 YOU 10 GB za 299 Kč měsíčně)
T-Mobile NextU neomezeně za 494 Kč měsíčně (alternativa O2 YOU 20 Mb/s za 399 Kč měsíčně)
T-Mobile NextU neomezeně XL za 634 Kč (alternativa O2 YOU Neo MAX 5G za 499 Kč měsíčně)

Zdá se, že T-Mobile má mladých retenčních klientů již dost a přenechá ty nové konkurenci. Samozřejmě našim klientům rádi pomůžeme k čemukoliv, co si vyberou na www.mojeretence.cz 👇.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“